Beyond Good and Evil 2 je plné úžasných postav a popkulturních odkazů. Podívejte se na trailer tohoto vesmírného dobrodružství

Ubisoft zahájil svou konferenci na E3 2018 možná největším želízkem v ohni, které aktuálně má k dispozici. Nebo alespoň tím, které je pro hráče tím nejzajímavějším. Beyond Good and Evil 2 totiž působí opravdu svěže a přesvědčivě. Tahle hra má zkrátka něco víc než běžná produkce pro masy.

Tvůrci hry ukázali záběry z hraní, které se odehrávají v jedné z lokalit hry, takzvaném Ganesha City. Jde o obří megalopoli, která se rozprostírá do šířky, ale také do výšky. Pohybovat se zde můžete jak po vlastních, tak pomocí stíhaček, a to naprosto plynule. Nemusíte se bát žádných nahrávacích obrazovek. To by mělo platit pro celý herní svět, který sahá od jednotlivých planet až po vesmírná dobrodružství.

Obří megalopole Ganesha City. Takových měst bude ve hře více.

Výraznou úlohu hrají v Beyond Good and Evil 2 jednoznačně postavy. Ty jsou totiž nesmírně originální, sympatické, vtipné a především mají hloubku. Autoři se také pochlubili důležitým prvkem hry, který se chystají uplatnit ještě v průběhu vývoje. Přizvali totiž všechny členy komunity, aby se na hře přímo podíleli. Mohou například skládat hudbu, vytvářet pouliční umění apod. Ubisoft za tímto účelem dokonce uzavřel partnerství se společností HitRecord, která je platformou právě pro komunitní tvorbu.

Beyond Good and Evil 2 bude hratelné jak v singleplayerovém režimu, tak v kooperaci s dalšími hráči.

Beyond Good and Evil 2 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na