Biomutant je v prodeji a sbírá rozpačitá hodnocení

Foto: THQ

Hra Biomutant si získala pozornost téměř před čtyřmi roky na E3, pak nastalo dlouhé ticho po pěšině. Je to pár měsíců, co jsme se dozvěděli pevné datum vydání a poslední dobou se nám hra ukazovala více a více. Nyní jsme se konečně dočkali a hra vyrazila na prodejní pulty.

Tím se začali objevovat i první recenze a hru již hodnotí i samotní hráči, i když na základě maximálně pár hodin. Celkové hodnocení je dosti rozpačité. Například na Steamu má hra necelých 50 procent, což je dost tristní, ale zase bez žádného slovního komentáře. Metacritic již naštěstí nepovoluje hodnocení hráčů po pár hodinách od vydání, nebo ještě před jeho vydáním, jelikož to cíleně útočilo na některé hry a studia. Tím pádem zde zatím máme jen hodnocení herních novinářů, a to je na slušných 67 procentech.

Najdeme zde hodnocení i 95 procent, ale i dvacet. Vývojáři hodně staví na vynikajících soubojích, pohlcující atmosféru a zajímavý crafting. Hru naopak shazuje nudný hlavní příběh, repetitivní činnosti jako zabírání základen.

Prostě se jedná o hru, která rozhodně nesedne každému, ale pokud je pro vás nejdůležitější hratelnost a převážně souboje, tak hru budete milovat. Sice jsme se nedočkali žádného velkého překvapení, že by nám spadla brada, ale naštěstí se nejedná o žádný průšvih, jak to u her příliš dlouho ve vývoji bývá.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na