Bioware konečně ukázalo nové Dragon Age. Vydání je ale stále daleko

Vývojářské studio Bioware se odhodlalo hráčům poprvé představit nové Dragon Age. Na The Game Awards prezentovalo první teaser trailer, ve kterém toho zatím tolik k vidění není, ale zároveň uvedlo hashtag #TheDreadWolfRises, což už je o poznání zajímavější. O Dread Wolfovi totiž leccos víme z posledního dílu Dragon Age: Inquisition.

Zmíněný Dread Wolf je entitou z elfské ságy hry a nazývá se Fen’Harel. V průběhu DLC Trespasser se ukáže, že vlkem je váš parťák Solas. Ten se po tomto oznámení vydá k portálu, jenž ho nadobro pohltí. Podle zmíněného hashtagu bychom se s ním v Dragon Age 4 mohli znovu setkat.

Do té doby si ale pravděpodobně ještě počkáme. Objevily se totiž informace, byť nepotvrzené, že hra je teprve v rané fázi vývoje, protože Bioware dosud pracovalo zejména na Anthem, takže nevyjde před rokem 2021. Na druhou stranu je otázkou, proč by tvůrci na hru lákali s takovým předstihem.

Tip: Obavy o Dragon Age 4. Bude to ještě RPG nebo už služba? Komentář

Každopádně se ví, že vývoj Dragon Age 4 v minulosti neprobíhal zrovna podle plánu. Hra už jednu dobu byla hodně daleko, ale zástupci vydavatele Electronic Arts řekli, že neodpovídá konceptu “hry coby služby”, a tak musel být vývoj zrestartován. To mimochodem vedlo k odchodu zkušeného autora Mikea Laidlawa.

Dragon Age 4 – trailer

Ohodnoťte článek
[Celkem hlasů: 0 Průměr: 0]

Mohlo by vás zajímat

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na
TOPlist