Bioware konečně ukázalo nové Dragon Age. Vydání je ale stále daleko

Foto: EA

Vývojářské studio Bioware se odhodlalo hráčům poprvé představit nové Dragon Age. Na The Game Awards prezentovalo první teaser trailer, ve kterém toho zatím tolik k vidění není, ale zároveň uvedlo hashtag #TheDreadWolfRises, což už je o poznání zajímavější. O Dread Wolfovi totiž leccos víme z posledního dílu Dragon Age: Inquisition.

Zmíněný Dread Wolf je entitou z elfské ságy hry a nazývá se Fen’Harel. V průběhu DLC Trespasser se ukáže, že vlkem je váš parťák Solas. Ten se po tomto oznámení vydá k portálu, jenž ho nadobro pohltí. Podle zmíněného hashtagu bychom se s ním v Dragon Age 4 mohli znovu setkat.

Do té doby si ale pravděpodobně ještě počkáme. Objevily se totiž informace, byť nepotvrzené, že hra je teprve v rané fázi vývoje, protože Bioware dosud pracovalo zejména na Anthem, takže nevyjde před rokem 2021. Na druhou stranu je otázkou, proč by tvůrci na hru lákali s takovým předstihem.

Tip: Obavy o Dragon Age 4. Bude to ještě RPG nebo už služba? Komentář

Každopádně se ví, že vývoj Dragon Age 4 v minulosti neprobíhal zrovna podle plánu. Hra už jednu dobu byla hodně daleko, ale zástupci vydavatele Electronic Arts řekli, že neodpovídá konceptu “hry coby služby”, a tak musel být vývoj zrestartován. To mimochodem vedlo k odchodu zkušeného autora Mikea Laidlawa.

Dragon Age 4 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na