Bioware odepsalo Anthem. Hlavní vývojáři jdou pracovat na Dragon Age 4

Vývojářské studio Bioware už zjevně nevěří v to, že by se mu podařilo zvrátit negativní přijetí a nepříliš přesvědčivé výsledky, které předvedla online akce Anthem. Studio nejprve odložilo plány na dalekosáhlé úpravy hry a nyní oznámilo, že jeho přední zaměstnanci opouštějí Anthem a přecházejí do vývoje chystaného Dragon Age 4, který byl nedávno oficiálně potvrzen.

Teď vážně. Kdo z vás je také naštvaný, že odcházejí pracovat na nové hře, aniž by opravili problémy Anthem,” stojí například v jednom příspěvku na síti Reddit. Jmenovitě jde o hlavního producenta Michaela Gamblea, výkonného producenta Marka Darraha a ředitele vývoje Jonathana Warnera. Tedy samá velká jména.

Tip na článek:  Tvůrce Star Citizen stále věří v úspěch Anthem. Problémy podle něj zavinilo EA

Bioware sice upozorňuje, že tento přechod byl dlouhodobě plánován, ale věří mu jen málokdo. A i kdyby byl, na hráče Anthem podobný krok působí jako pověstné opouštění potápějící se lodě, jíž tato online akce prostě a jednoduše je.

Tip na článek:  Obavy o Dragon Age 4. Bude to ještě RPG nebo už služba? Komentář

Ostatně, těžko říct, zda je vůbec možné Anthem opravit, když jeho vývoj probíhal tak, jak probíhal. Doufejme jen, že se Bioware ze svých omylů při tvorbě Dragon Age 4 konečně poučí. Jinak už by to bylo na pováženou. Bohužel se objevují spekulace, že by mohlo jít o Anthem s draky.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Patcz
Host
Patcz

Hlavně ať nepodělaji ten dragon age, to by bylo vážně smutný :/