Blizzard chystá mezinárodní turnaj a patch pro 15 let starý Warcraft 3

Že se společnost Blizzard o své tituly po vydání příkladně stará, je dobře známá věc. Přesto vždy dokáže překvapit. Například když aktuálně oznámila přípravy velkého mezinárodního turnaje ve Warcraftu 3, což je 15 let stará hra. Zároveň pro hru vydá nový patch.

Chystaný turnaj se odehraje 27. a 28. února a bude přenášen prostřednictvím kanálu Back2Warcraft na Twitchi. Hrát se bude 4v4 free for all a další “přátelské bitvy”.

Milujeme a podporujeme naši komunitu ve Warcraftu 3. Těšíme se na to, až veteráni jako Manuel »Grubby« Schenkhuizen, Park »Lyn« Joon a Kim »ReMinD« Sung Sik vyzkouší změny, které jsem ve hře provedli,” naráží komunitní manažer Khalmanac na turnaj ve spojitosti s chystaným patchem.

Oprava přinese řadu vylepšení herního vyvážení a nabídne vylepšenou podporu pro širokoúhlé displeje, podporu game lobby a vyladění různých prvků.

Není zřejmě náhodou, že se Blizzard do Warcraftu 3 pouští právě nyní. Zřejmě má totiž se značkou za lubem něco většího. Spekuluje se například o Warcraftu 4.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na