Blizzard oznámil Overwatch 2. Pokračování nemá rozbít komunitu

Letošní BlizzCon byl skutečně bohatý a marně pátrám v paměti, kdy toho měl Blizzard tolik na srdci a ke všemu ještě dodal taková oznámení. Vedle Diabla 4 a datadisku k WoW Shadowlands jsme se nakonec dočkali také oficiálního oznámení Overwatch 2. Pravda, leccos vyplynulo na povrch už dříve v rámci obligátních úniků, ale přesto – po novém Diablu šlo pravděpodobně o druhou nejdůležitější novinku celé akce.

Autoři Overwatch 2 si předně museli odpovědět na otázku, zda vůbec tvořit pokračování. Původní hra je stále nesmírně oblíbená a pravidelně ji hrají miliony hráčů po celém světě. Fanoušci byli ostatně mezi těmi, kdo se k případnému pokračování stavěli skepticky. Blizzard je ale uklidňuje tím, že soudržnou komunitu v žádném případě nechce rozbít na dva kusy. Obě hry se budou v mnohém prolínat a měly by tvořit jedno univerzum.

Overwatch 2 nabídne staré známé hrdiny s novým vizuálem, ale bylo by jistě podivné, kdyby nepřinesl také nové postavy, což se stane. Velkou změnou je každopádně důraz na příběh, mise a obecně mnoho PvE obsahu. Právě to by měla být parketa, kterou celé značka rozšíří svůj potenciál. Těšit se můžete také na speciální hrdinské mise, které jsou určené k opakovanému kooperativnímu hraní.

Overwatch 2 zatím nemá určen termín vydání.

Overwatch 2 – představovací trailer

Overwatch 2 – gameplay trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na