Blizzard zrušil nový obsah pro Warcraft 3: Reforged. Hra má vyjít ještě letos

Vývojářské studio Blizzard Entertainment počítá s vydáním Warcraft 3: Reforged stále ještě na tento rok. Podle aktuálních plánů by se tak mělo stát v prosinci 2019, byť je velká pravděpodobnost odkladu hry. V rozhovoru pro magazín Polygon se navíc výkonný producent Blizzard Classic Games, Robert Bridenbecker, rozpovídal o obsahu chystaného remaku legendární strategie a především o několika plánovaných novinkách, které se však ve finální hře nakonec neobjeví.

Autoři původně plánovali změnit příběh Warcraft 3: Reforged tak, aby tento lépe odpovídal událostem, které se odehrály ve světě World of Warcraft. Původní Warcraft 3 totiž vyšel ještě před touto onlinovkou, jakkoliv se může zdát, že už tu je celou věčnost. Každopádně nakonec padlo rozhodnutí, že se příběh měnit nebude a bude stejný jako v původním W3.

Tvůrci měli také záměr přepracovat neherní sekvence a opatřit je novým namluvením. Ani k tomu ale nakonec nedojde. Podle Bridenbeckera se studio v tomto ohledu řídilo zpětnou vazbou od fanoušků.

Před nedávnem odstartovala multiplayerová beta Warcraft 3: Reforged. Zájemci si tu mohou vyzkoušet také nový World Editor, který od původní hry doznal značných vylepšení.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 7 Prumer: 3.4]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dahakere
Host
Dahakere

Jakkoli velká část děje nezapadá do toho, co je později vidět ve WoWku a co se lze dočíst v Kronikách, tak si myslím, že to je správné rozhodnutí. Osobně mi stačí ke spokojenosti změny jako třeba, že Netherdrake nevypadá jako vesmírné dildo, ale jako drak… 🙂

Skalgrin
Host
Skalgrin

Upřímně, u mě se tím W3:Reforged zachránilo – WoW mám celkem rád, ale předělávat kvůli němu hru – i díky které vlastně WoW vzniklo? To už bych scénaristy z Blizzu odepsal úplně – mají to u mě na kahánku dlouhodobě právě proto, jak bez mrknutí oka z něčeho co bývávaly pevné základy udělají mimokanonickou odbočku, protože se jim nedaří napasovat nový obsah. Ponecháním původního dabingu navíc dávají šanci na možnost “naroubování” českého dabingu z CD verzí původní hry. Protože ač na původní eng znění nedám nikdy dopustit – u warcraftu je to taková citová vyjímka. Nechám se překvapit – a… Číst vice »