Borderlands, XCOM 2 a Bioshock brzy i na Nintendu Switch

Nintendo dnes na svém youtube kanálu nečekaně vypustilo na svět skoro půlhodinové video, ve kterém informuje o tom, co letos připravuje.

29. května vyjde Xenoblade Chronicles: Definitive Edition, která s sebou kromě původní hry přinese i novou část příběhu s názvem „Future Connected“, dále se dočkáme několika vylepšení, a to nejen po grafické ale také zvukové stránce. V prodeji bude i sběratelská edice se speciální krabicí a 250 stránkovým artbookem.

Ve spolupráci s 2K se ke konci května dočkáme na Nintendu Switch série Bioshock v edici Bioshock: The Collection, ve které je kromě remasterovaných prvních dvou dílů i BioShock Infinite a všechna DLC. Další hrou od 2K je Borderlands: Legendary Collection obsahující první dva díly a Borderlands: The Pre-Sequel. Posledním titulem je XCOM 2 Collection, kde najdeme samotnou hru se 4 DLC a rozšíření War of the Chosen.

Od dnešního dne je pro Switch dostupná i klasika Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, ke které by během tohoto roku měla přibýt ještě závodní hra Star Wars Episode I: Racer. Příznivci závodních her si letos na konzoli Switch budou moci zahrát remasterovaný Burnout Paradise, přesné datum vydání však ještě není známé.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Hráč s láskou ke komiksům a popkultuře. Příležitostný sportovec a milovník adrenalinu.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na