Budování vikinské osady ve hře Frozenheim

Foto: Hyperstrange

Her se severskou mytologií a zejména z období tvrdých a neúprosných vikingů je poslední dobou požehnaně. Po God of War, které se zaobíralo více severské mytologii než vikingům. Byla první z větších her zaměřující se na obyvatele severu hra Expeditions: Viking, jenž sice neměla takovou mediální podporu, ale jednalo se o skvělou hru.

Největší věhlas asi má Assassin’s Creed Valhalla, která by nebyla vůbec špatná nebýt velkého množství chyb, ale až se vše doladí, tak se bude jednat o výbornou hru. Posledním velkým hitem je Valheim, i když se nachází v předběžném přístupu, tak dokázal zaujmout miliony hráčů po celém světě.

Brzy se na nás vyřítí další možný hit, kterým je strategie Frozenheim. Ta dle videa, obrázků a dostupných informací vypadá velice slibně. Nejdůležitější bude budování osady, podnikání expedice kvůli zisku surovin a prostředků a nemalou část hry se budeme věnovat i zajímavě vypadajícím soubojům. Zatím víme jen to, co je vidět ve videu, ale již 20. května si hru budeme moci vyzkoušet v předběžném přístupu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na