Bus Simulator 18 bude možné hrát v multiplayeru. Podívejte se na trailer

Vydání hry Bus Simulator 18 se nezadržitelně blíží, a tak chce společnost astragon Entertainment GmbH ve spolupráci s vývojáři ze stillalive studios svým fanouškům nabídnout bližší pohled na kooperativní multiplayerový režim, jenž na ně čeká.

V Bus Simulatoru 18 budou mít hráči příležitost založit si až se třemi přáteli vlastní autobusovou společnost a zajistit její prosperitu ve fiktivním evropském městě Seaside Valley. Díky novému synchronnímu multiplayerovému režimu se bude jednat o zajímavý herní zážitek, který ocení všichni milovníci autobusů a simulátorů!

Hráči budou mít v Bus Simulatoru 18 nejen možnost spravovat a rozšiřovat svůj autobusový vozový park či vytvářet vlastní síť tras, ale také budou moci v reálném čase chatovat v ostatními a řídit simultánně svá vlastní vozidla. Kromě toho, že se budou během jízd po městě vídat a setkávat, budou moci také své kolegy svézt nebo se i v autobusech vyměnit a dokončit trasu v autobusu někoho jiného.

V případě, že by některý z členů multiplayerové virtuální společnosti zrovna nebyl k dispozici, mohou ostatní hrát dál o samotě nebo v menším počtu a pokračovat v rozvíjení společného dopravního podniku. Úspěšný den strávený za volantem lze také završit poklidnou pěší procházkou a objevováním všech koutů Seaside Valley (o samotě nebo společně s ostatními) a hledat mnohá tajná zákoutí a vyhlídky, jež se v rušné metropoli ukrývají.

Bus Simulator 18 pro PC bude k dispozici od 13. června 2018, a to v krabicové i digitální verzi.

Bus Simulator 18 – multiplayerový trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na