Call of Duty: Warzone dostalo překvapivě sólový mód

Foto: Call of Duty Modern Warfare

Call of Duty: Warzone už se může pochlubit sólovým módem, po kterém mnoho hráčů volalo. Prostřednictvím Playlist updatu se novinka dostala do hry včera večer. V menu Warzone najdete vedle známých módů Plunder a Battle Royale také Battle Royale Solos. Můžete se tak okamžitě pustit do sólového boje o přežití.

V době spuštění Call of Duty: Warzone byly k dispozici pouze trojičky, i když hráči měli možnost vypnout takzvaný “autofill”, tedy automatické doplňování hráčů do trojice. Nevýhodou ale pak bylo, že jste sami nebo ve dvojici bojovali ponejvíce proti trojicím soupeřů.

Sólová varianta tak především umožňuje bojovat vlkům samotářům v rovných podmínkách. Zatím ale není známo, zda je tento mód do hry implementován natrvalo nebo jen dočasně.

V rámci regulérního multiplayeru Call of Duty: Modern Warfare jsou nově k dispozici tyto herní varianty, jež nahrazují rotaci z předchozího týdne.

  • Cranked Kill Confirmed
  • Mercenary Moshpit
  • Doorbuster 24/7 (Atlas Superstore 10v10)
  • Gunfight s dekoracemi k St. Patrick’s Day
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na