Celý příběh Death Stranding unikl na internet. Kojimovo tajemství je v troskách

Death Stranding má být novým mistrovským dílem Hidea Kojimy, jakkoliv o hře mnozí po posledních ukázkách začali pochybovat. Sony hru vybraným médiím, které obvykle hodnotí tak, jak od nich společnost očekává (Gamebro.cz mezi ně nepatří), zaslalo s nebývalým třítýdenním předstihem před vydáním, které je plánováno na 8. listopadu.

Do doby než padne embargo na recenze, se musí všichni zdržet jakýchkoliv komentářů o hře. Jak to ale vypadá, ne všichni to vzali tak vážně. Na internetu se totiž objevilo největší tajemství Death Stranding v kompletním znění – příběh.

Unikl kompletní příběh Death Stranding. Buďte proto maximálně opatrní,” varuje twitterový kanál Kojima Productions Fans před tím, aby se vystavili nechtěným spoilerům, které na ně teď mohou číhat všude možně, a zničili si tak zážitek ze samotné hry. Riziko hrozí zejména v nejrůznějších internetových fórech a subredditech. Redakce Gamebro.cz odkaz na příběh zveřejňovat nebude.

Hideo Kojima přitom z příběhu Death Stranding udělal jedno velké tajemství. Podobné tajnůstkářství se v herní branži jen tak nevidí a nutno dodat, že je jedním z největších kouzel celého projektu. Zatím víme jen tolik, že se v roli Sama Bridgese (Norman Reedus) budete snažit znovu spojit rozdělenou společnost a izolovaná města.

Death Stranding vychází exkluzivně pro Playstation 4.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na