Česká budovatelská strategie Nebuchadnezzar vás vezme do starověké Mezopotámie

České vývojářské studio Nepos Games oznámilo svou prvotinu. Je jí atraktivní budovatelská strategie Nebuchadnezzar, která tak trochu připomíná legendární sérii Caesar.

Nebuchadnezzar vás nechá stavět rozsáhlá města z klasického 2D izometrického pohledu. Kromě toho, že budete muset budovy a monumenty skládat tak, abyste vytvořili pokud možno prostor pro fungující společnost, nevyhnete se ani zřizování výrobních řetězců, starosti o zemědělství a pochopitelně blaho obyvatel. Protože když se lidem ve vašem městě nebude líbit, jednoduše ho začnou opouštět, což pro změnu znamená nižší výběr daní atd.

Nebuchadnezzar kromě volné hry nabídne také hlavní kampaň čítající 16 misí, které pokrývají začátky v podobě zabírání první půdy až po dobytí Babylonu Peršany v 6. století před naším letopočtem. Hráči se budou muset v každé misi vypořádat se specifickými úkoly, mezi kterými často nechybí ani vybudování určitého monumentu. Na ně je hra ostatně hodně vysazená a nabídne tak dokonce in-game editor monumentů, díky kterému si budete moct nadesignovat jejich jednotlivé prvky.

Nepos Games počítají s vydáním strategie Nebuchadnezzar někdy v roce 2020. Podívat se můžete na první trailer.

Nebuchadnezzar – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 4.5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Norbertias
Host
Norbertias

Takže vzali stařičké Pharaoh a oprášili?

MiraCZ
Host
MiraCZ

Viděl bych to stejně a to včetně stylu hudby. Pouze nová grafika.