Chystaná akce Anthem klade důraz na online hraní. Dohrát ale půjde i sólově

Vývojářské studio Bioware sice už dříve oznámilo, že chystaná akce Anthem nabídne také jisté singleplayerové aspekty, ale řada fanoušků produkce této společnosti měla obavy z toho, že tato část hry bude vyloženě na vedlejší koleji, protože se Anthem soustředí hlavně na online hraní, což je trend, který určil vydavatel Electronic Arts.

Šéf studia Casey Hudson nyní na oficiálních webových stránkách informoval o tom, že hráči, kteří si hru chtějí užít sólově, nemusí mít žádný strach. “Domníváme se, že vytváříme jedinečnou zkušenost, při které budete mít plnou kontrolu nad svým příběhem. Tento příběh se bude odehrávat v neustále se měnícím multiplayerovém světě. A ano, přestože je Anthem koncipován tak, aby vyzdvihl nejlepší aspekty online komunity, budete moct celý příběh dohrát se svými přáteli – nebo úplně samostatně.

Anthem je jedním z nejambicióznějších titulů, které jsou aktuálně ve vývoji. Společnost Electronic Arts na něj velmi sází a pro studio Bioware je do značné míry určující, jakého úspěchu se hra dočká, protože to pravděpodobně rozhodne o jeho budoucnosti.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na