Ciri ze Zaklínače bude hrát černoška, Asiatka nebo příslušnice jiné menšiny

Zaklínač 3: Divoký hon

Očekávaný seriál na motivy románů a videoher o Zaklínačovi začíná dostávat stále jasnější obrysy. Poté, co jsme se dozvěděli velké překvapení, že Geralta z Rivie si zahraje Herry “Superman” Caviil, začínají prosakovat informace o obsazení Ciri.

Zatím sice není řeč o konkrétní herečce, ovšem z neveřejného konkurzu National Youth Theatre vyplývají zajímavé údaje. Profil uvádí, že se hledá 15 až 16letá dívka BAME, která bude hrát 13 až 14letou. Herečka nesmí být starší 18 let. BAME je přitom ustálené označení pro “černochy, Asiaty a/nebo příslušníky jiných menšin”.

Producentka Lauren Hissrich to odmítla komentovat. Nicméně uvedla, že pečlivě pročítá všechny komentáře fanoušků, kteří se k seriálu vyjadřují.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
autopsy
Host
autopsy

aneb jak zkur*vit nadejnej serial…. bravo netflix.. staci jak jste do**li death note

jonmar
Host
jonmar

Tohle info je starý už tři dny. Mohli by jste aspoň doplnit link na petici, která za ty tři dny nasbírala 27k podpisů. https://www.change.org/p/lauren-s-hissrich-don-t-limit-ciri-s-casting-call-to-bame-only Nebo se zmínit o té vášnivé diskuzi na redditu co má za 2 dny skoro 4k příspěvků.