Cyberpunk 2077 bude kratší než Zaklínač 3. Má ale nabídnout vyšší míru znovuhratelnosti

Foto: CD Projekt

Vývojářské studio CD Projekt RED před pár dny uspořádalo v Polsku komunitní akci pro fanoušky. Podle jednoho z návštěvníků se tvůrci rozpovídali také o Cyberpunku 2077, který už se nachází ve finální fázi vývoje, a pokud se nestane něco opravdu závažného, vyjde 16. dubna 2020.

Kromě jiného přišla řeč také na rozsah Cyberpunku 2077. Přestože autoři neuvedli žádná konkrétní čísla o herní době, překvapivě přiznali, že hra nebude tak velká jako Zaklínač 3. K dohrání kampaně tohoto, dnes již legendárního RPG potřebovali hráči v průměru 51 hodin. V případě novinky to tedy zjevně tolik nebude.

Na druhé straně se tvůrci pochlubili, že zejména vedlejší úkoly budou v Cyberpunku 2077 o poznání komplexnější než v předchozích hrách studia. Měl by jít často o menší ucelené příběhy, které nabídnou několik questů, jež navíc mohou mít dopad na hlavní příběh. Díky tomu by se hra měla pochlubit vyšší mírou znovuhratelnosti.

Pro Cyberpunk 2077 se do budoucna počítá také s multiplayerovým módem, který však nebude součástí prvního vydání, ale bude následovat později. CD Projekt RED nyní uvedl, že počítá s jistou monetizací tohoto komponentu, ovšem v takové podobě, která má zajistit především férovost.

Cyberpunk 2077 vyjde pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Aa.
Host
Aa.

Typo: vyjde 16. dubna 2019