Cyberpunk 2077 bude v České republice distribuovat Comgad. Chystají se české titulky

Jednu z nejočekávanějších her současnosti bude v České republice a na Slovensku distribuovat Comgad. Společnost to uvedla v tiskové zprávě. Pro firmu jde o velký úlovek, protože už teď je dosti pravděpodobné, že další titul vývojářského studia CD Projekt RED bude trhat rekordy v prodejnosti. Stejně jako se to předtím dařilo jednotlivým dílům série Zaklínač.

U před pár dny se na internetu objevil seznam plánovaných lokalizací. V něm figuruje také Česká republika, která se dočká překladu Cyberpunku 2077 ve formě titulků. Dabing je finančně velmi náročný, a tak je jeho přidání ze strany českého distributora nepravděpodobný.

Cyberpunk 2077 vychází 16. dubna 2020, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Konzolové verze budou v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 1820 Kč, PC verze za 1560 Kč.

Společně s datem vydání a oznámením předobjednávek vychází i filmový trailer, který skýtá hlubší pohled na herní příběh. Trailer odhaluje jednu z klíčových postav hry Cyberpunk 2077: Johnnyho Silverhanda. Legendárního rockerboye hraje hollywoodský herec Keanu Reeves (trilogie Matrix, série John Wick, Johnny Mnemonic). Reeves kromě své tváře a hlasu pro svou herní postavu nahrál i celotělový motion capture.

Cyberpunk 2077 – trailer s českými titulky

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na