Cyberpunk 2077 je ve finální fázi vývoje. Odklad už je velmi nepravděpodobný

Foto: Cyberpunk 2077

Po dlouhých letech čekání to zní takřka neuvěřitelně, ale vydání Cyberpunku 2077 už je skutečně vzdáleno jen necelý půlrok. A zdá se, že dubnový termín je opravdu finální. Podle finanční zprávy společnosti CD Projekt RED totiž hra vstoupila do takzvaná “pre-release” fáze, kdy už se jde takříkajíc do finále.

Studio ale ještě nechce naplno vyloučit možnost, že by bylo Cyberpunk 2077 nutné odložit, byť tomu aktuálně nic nenasvědčuje – vše běží podle plánu. Firma je nicméně kotovaná na varšavské burze, a tak musí investory ve svých zprávách upozorňovat i na ta nejmenší rizika. Faktem je, že případný odklad by výrazně ovlivnil finanční výsledky společnosti. Ta se nyní těší obrovskému zájmu investorů, kteří sázejí na to, že Cyberpunk 2077 bude absolutní prodejní hit.

Tip na článek:  Autoři Zaklínače pracují vedle Cyberpunku 2077 na další velké hře. Vyjít by měla do roku 2021

Pokud půjde i nadále vše podle plánu, měli bychom se v únoru příštího roku dočkat zprávy, že hra dosáhla stavu “gold”, kdy je hotová a může se začít s výrobou fyzických kopií. Aktuálně už se CD Projekt RED stará o logistiku, marketing a speciální edice. V případě konzolových verzí čeká Cyberpunk 2077 schvalování u Sony a Microsoftu.

Cyberpunk 2077 vychází 16. dubna 2020, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Hra byla oznámena už v květnu 2012.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 7 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vietrak
Host
Vietrak

Uz aby to bylo… 😀

Oldis
Host
Oldis

wow 8 let vyjoje …to bude spicka…. zase po par letech konecne zaparim 😀