Mapa herního světa Cyberpunku 2077 odhalena. Podívejte se na Night City

Už nějakou dobu víme, že herní svět Cyberpunku 2077 bude o něco menší než ten v Zaklínačovi 3, ale zato výrazně hustší a propracovanější. Ale jak velký (nebo malý) bude ve skutečnosti, jsme dosud mohli jen hádat. Teď jsme ale přeci jen o kousek chytřejší, protože prostřednictvím ukázek z artbooku hry se do světa dostala mapa města Night City.

Kniha s názvem The World of Cyberpunk 2077 má sice vyjít až po vydání hry v dubnu 2020, ale její ukázky už teď poskytují obrázek celého města. Podívejte se tedy na plánek silnic, po kterých se budete v nejočekávanější hře současnosti pohybovat.

 

To, že nejde o žádný fake, ale oficiální mapu herního světa, dokazuje také obálka Deluxe edice artbooku. Tu totiž vydává nakladatelství Dark Horse Books a ukazuje stejnou mapu, jen na ve žlutobílém designu.

Co mapa Cyberpunku 2077 prozrazuje?

Kdo se na mapu dobře podívá, může z ní vyčíst řadu zajímavých detailů. V první řadě však musíme říct, že nevíme, kolik procent celkové mapy zabírá obrázek. Může být, že jde o prakticky kompletní herní svět a na severu a jihu bude už jen pár uliček, které se na obálku nevešly. Stejně tak se ale můžeme dívat jen třeba na čtvrtinu Night City a na severu čeká ještě pořádný kus.

Co ale víme s jistotou, že uprostřed vyobrazené mapy se nachází ostrůvek, ze kterého vede na pevninu přinejmenším patnáct mostů. Kolem centra města se pak podle všeho táhne velká dálnice. Na východě vede několik horských silnic se serpentinami.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 5 Prumer: 4.2]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na