Cyberpunk 2077 to letos už nestihne

V minulých měsících se objevilo několik náznaků, že by jedna z nejočekávanějších her současnosti – Cyberpunk 2077 – mohla vyjít už letos. Nyní se ale ukazuje, že to bylo přeci jen příliš optimistický předpoklad. Neoficiální zdroje hovoří o tom, že vývojářské studio CD Projekt RED titul letos rozhodně dokončit nestihne. To samé nyní na své jméno vyjádřil respektovaný novinář Jason Schreier, který obvykle disponuje řadou zákulisních informací.

Nevím, odkud to máte, ale Cyberpunk 2077 v žádném případě letos nevyjde,” odpověděl Schreier na Twitteru jednomu z uživatelů, který vyjádřil přesvědčení, že se hry letos dočkáme.

Tip na článek:  Chceme změnit herní průmysl, vyhlašují autoři Cyberpunk 2077 svůj ambiciózní plán

Faktem je, že Cyberpunk 2077 byl poprvé obšírně představen na loňské E3, kde vzbudil nebývalé nadšení. Na druhou stranu ale zdaleka nepůsobil dojmem, že by se tvůrci blížili do finále. Jisté je, že na červnové E3 2019 se titul opět objeví a CD Projekt mu chce věnovat hodně pozornosti. Jeho zástupci se navíc nechali slyšet, že mají připraveno ještě jedno překvapení. Možná půjde o první naťuknutí dalšího velkého titulu, na kterém Poláci už pracují.

Pokud jde o samotný Cyberpunk 2077, zde se jako nejpravděpodobnější jeví datum vydání v roce 2020. Autoři by to možná stihli už na jeho první polovinu, ale je otázkou, zda si s tak velkým projektem nepočkají až na lukrativnější předvánoční sezónu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 5 Prumer: 4]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na