Cyberpunk 2077 už je možné zcela dohrát. Vyjde hra nakonec dříve, než se předpokládá?

Není náhodou vydání Cyberpunk 2077 přeci jen blíže než v daleké budoucnosti, jak se mnozí hráči obávají? Výrok producenta hry z vývojářského týmu CD Projekt RED, Richarda Borzymowského, vzbudil značné naděje, že si Cyberpunk 2077 zahrajeme dříve než za pár let.

Borzymowski magazínu Endgadget prozradil, že Cyberpunk 2077 už je interně hratelný od začátku do konce. Hra samozřejmě postrádá ještě řadu prvků a odstraňování chyb je pravděpodobně teprve na začátku, ale příběh je už kompletní. “Poskytuje odpovědi na všechny otázky. To je skvělý pocit,” dodal Borzymowski.

Kolem hry se v posledních dnech navíc rozjela tajemná marketingová kampaň, která se opírá o nejrůznější šifry. Cyberpunk 2077 už je tak ve fázi, kdy se bude postupně odhalovat a upozorňovat na sebe až do samotného vydání. Tuto fázi přitom herní tvůrci málokdy odstartují dříve než rok před plánovaným vydáním. Je tedy klidně možné, že Cyberpunk 2077 cílí své vydání na příští rok.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na