Dangerous Driving zná datum vydání. Podívejte se na nové záběry z nástupce Burnoutu

Pokud vás baví zběsilé závodní arkády, v nichž můžete proměnit okolí tratí v jednu velkou kůlničku na dříví a z aut soupeřů nadělat fašírku a neuspokojil vás rozporuplný Wreckfest od tvůrců série FlatOut, měli byste zbystřit. Studio Three Fields Entertainment, vedené zakladateli studia Criterion Fionou Sperry a Alexem Wardem totiž odtajnilo nové informace o připravované hře Dangerous Driving, která je prezentována jako duchovní nástupce legendární série Burnout.

Dangerous Driving byl oficiálně odhalen již minulý rok a podobně jako ve zmíněném Burnoutu i zde se dočkáme závodů na uzavřených tratích, jejichž prostředí by mělo dle plánů být plně zničitelné, což mnohdy bude možné využít pro elegantní eliminaci soupeřů. Celkem bychom se měli dočkat sedmi rozdílných prostředí a třiceti aut, což už je slušná nabídka.

Hra hned při vydání bude obsahovat řadu rozličných módů, v nichž budete moci poměřit své síly proti umělé inteligenci či samozřejmě v multiplayeru až pro sedm hráčů.

Dangerous Driving má dle našeho názoru velkou šanci uspět a s trochou štěstí by mohl zaplnit tu díru na trhu, která vznikla poté, co studio Bugbear přišlo o práva na značku FlatOut. Z nově zveřejněných záběrů je patrné, že vývojářský tým se nebál sáhnout po inspiraci do série Burnout, což kvitujeme s povděkem. Proč také nevyužít něco, co v minulosti dokonale fungovalo? Hra vyjde již 9. dubna ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Dangerous Driving – Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=k3XX1B7Heb8

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na