Days Gone se odehrává po apokalypse, která z lidí udělala zombíky

Pravda, premisa je to spíše béčková, ale stejně v podobě Days Gone lákavá. Hra je zasazena do doby dva roky po globální apokalyptické pandemii, jež vyhubila takřka celé lidstvo a většinu přeživších proměnila v krvelačné zombíky.

To zajímavé na hře je, že na rozdíl od většiny survival titulů je zaměřena na intenzivní singleplayerový zážitek, a to navíc v otevřeném světě, kde budete moct volit postup podle toho, jakou máte zrovna náladu nebo jakým směrem se profilujete. Kupředu tak můžete postupovat buď agresivním akčním stylem nebo hezky potichu a využívat metod záškodnictví.

Hlavním hrdinou je Deacon St. John, dosti neohrožený týpek, který nejde pro hlášku daleko. Po zdevastovaném světě se budete pohybovat především na motorce, ale k dispozici zřejmě budou i další vozidla.

Days Gone je dalším velmi zajímavým kouskem, který Sony vydá exkluzivně pro Playstation 4. Stane se tak už v roce 2018 a aktuálně jsme se dozvěděli, že hra už je hratelná od začátku do konce.

Days Gone – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na