Death Strading se plně odhadilo v dlouhém traileru. Kojimův majstrštyk vyjde v listopadu

Hideo Kojima patří k nejoceňovanějším herním vývojářům současnosti. Poté, co se rozešel s vývojářským studiem Konami, pro které do té doby tvořil, se rozhodl vytvořit něco velkého. Prostředky a především do značné míry volnou ruku na to dostal od společnosti Sony, která si tak na projekt, jenž později získal jméno Death Stranding, zajistila exkluzivitu pro svou konzoli Playstation 4.

Dlouhou dobu byl Death Stranding nesmírně tajuplným titulem, o kterém se nevědělo prakticky nic. To se nyní do značné míry mění, protože se objevil devítiminutový trailer, který o hře přeci jen dává obšírnější zprávu.

Samotný Hideo Kojima se nechal slyšet, že Death Stranding nebude stealth hrou, jak se dosud spekulovalo, ale svébytnou akcí v konceptu “Social Strand System”, kdy se budete spojovat a různými postavami a snažit se ovlivnit budoucnost.

Death Stranding vyjde 8. listopadu 2019, a to výhradně pro Playstation 4. Pokud disponujete verzí Pro, můžete se těšit na řadu grafických vychytávek. České zastoupení společnosti Sony chystá pro hru českou lokalizaci.

Death Stranding – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na