Death Stranding svou úchylností balancuje na hraně únosnosti. Nová videa z hraní

Byla to velká událost, když se na pódiu v rámci zahajovací konference letošního Gamescomu objevil samotný Hideo Kojima, aby trochu zevrubněji představil svůj nejnovější titul, který už klepe na dveře. Ačkoliv jsme se o Death Strandingu dozvěděli mnoho nového, stále zůstává velkou otázkou, jak to vše bude fungovat dohromady a zda to náhodou není až příliš jiné, nebo úchylné, chcete-li.

Kojima z Death Stranding předvedl několik videí, které najdete pod textem a ve kterých překvapivě velkou roli hrálo mimino, které jako jedno z mnoha představuje důležitý spojník mezi dvěma dimenzemi. Kromě řady animací, ve kterých vyniknou herecké výkony hlavních představitelů ztělesněných skutečnými herci, se můžete podívat také na gameplay záběry. Ty však zatím působí poněkud vágně a nezajímavě. K dispozici budete mít otevřený svět, ale zatím mě úplně nepřesvědčila atraktivita jeho obsahu. Jisté každopádně je, že velkou roli budou hrát běžné potřeby jako odpočinek, ale také vylučování hlavního hrdiny, což bude mít i řadu herních implikací.

Death Stranding vychází 8. listopadu 2019, a to exkluzivně pro Playstation 4.

Death Stranding – videa

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 6 Prumer: 2]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na