Death Stranding v působivém osmiminutovém videu. Ukazuje nečekané věci

Hideo Kojima si na své přicházející novince Death Stranding dává opravdu záležet, a tak i launch trailer ku příležitosti blížícího se vydání pojal ve velkém stylu. Podívat se tak můžete na osm minut skvěle zvolených záběrů z neherních sekvencí i ze samotné hry. Přestože dosud hra působila spíše podivně, nové video jí dává zcela nový rozměr.

Ano, bude to něco velmi odlišného od zbytku herní produkce, ale přesto vypadá Death Stranding po herní stránce slibně. A to proto, že je v něm tolik materiálu, aby naplnil každý moment osmiminutového traileru atraktivním záběrem. Těšit se můžete na atraktivní prostředí dvou dimenzí a také na mnoho velmi neotřele působících charakterů, které hrají roli v jistě ne úplně jednoduchém příběhu.

Death Stranding vychází 8. listopadu 2019 pro Playstation 4. Ale přestože to tak původně vypadalo, nepůjde o exkluzivitu. Na PC by se hra měla dostat začátkem léta příštího roku. Toto oznámení ze strany Kojima Productions vedlo k tomu, že někteří hráči zrušili své předobjednávky PS4 verze s tím, že si raději počkají, až hra vyjde na počítačích.

Death Stranding – launch trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na