Diablo 2 přepracované do enginu Starcraftu 2 vstupuje do testovací fáze. Podívejte se na video

Jeden z fanoušků Diabla 2 se pustil do náročného projektu a sice remaku oblíbené hry v enginu modernějšího Starcraftu 2. Jeho cílem je poskytnout legendárnímu akčnímu RPG nový lesk, což se mu podle zveřejněného videa docela daří.

Projekt nese název The Curste of Tristram a 12. května vstoupí do testovací fáze v rámci platformy Starcraft 2 Arcade, která sdružuje nejrůznější fanouškovské modifikace a prostřednictvím které je možné tyto výtvory nově také prodávat.

Testovací verze začne se šesti oblastmi hry, kterými jsou Rogue Encampment, Cold Plains, Crypt, Stony Field, Den of Evil a Blood Moor. Hráči si mohou vybrat z obtížnostních stupňů Normal, Heroic a Mythic. Tyto však nejsou dostupné hned od začátku, ale je třeba si je postupně odemknout.

Postupem času by do hry měly přibývat další lokality, ale je otázkou, zda modder zvládne překlopit veškerý obsah původní hry. Zájemci si modifikaci každopádně mohou vyzkoušet zdarma.

The Curste of Tristram – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na