Disney podle všeho plánuje seriál na motivy Knights of the Old Republic

Lucasfilm coby dceřiná společnost koncernu Disney realizuje své plány další produkce v rámci univerza Star Wars. Zatímco fanoušci se těší na devátou epizodu, která má být velkým finále nové filmové trilogie a pravděpodobně uzavře ságu rodu Skywalkerů, v oblasti televizní tvorby se chystají projekty pro střednědobou budoucnost.

V plném proudu jsou například přípravy seriálu Star Wars: The Mandalorian režiséra Jona Favreaua, ve kterém bude hrát Pedro Pascal známý z Narcos. Tím to ale ani zdaleka nekončí. Dobře informované zdroje hovoří o tom, že Disney chystá televizní sérii na motivy Knights of the Old Republic, což je kultovní dvoudílná herní série, jež se odehrává tisíce let před ságou Skywalkerů a která staví do popředí konflikt mezi rytíři Jedi na jedné a Sithy na druhé straně (Síly).

Zatím nic není potvrzeno, ale pokud se tak skutečně stane, bude nový projekt k vidění exkluzivně na nové streamovací službě Disney+, ostatně stejně jako další televizní produkce tohoto zábavního giganta.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na