Disney+ představuje všech 600 filmů a seriálů ve tříhodinovém videu

Na jaře tohoto roku představila společnost Disney svou streamovací službu Disney+ a tak trochu rozjela závody mezi mediálními společnostmi o to, kdo si z tohoto lukrativního koláče ukrojí největší kousek. Není divu, že start platformy plánovaný v USA na 12. listopadu je sledován s obrovskou pozorností.

Nyní se koncern Disney rozhodl představit svou nabídku v podobě více než 600 filmů a seriálů, které budou v době spuštění k dispozici, v podobě tříhodinového video, které toho obsahuje skutečně mnoho. Od nejrůznějších klasik přes kinofilmy až po zástupce slavných značek Star Wars, Marvel a Pixar. Nabídka je skutečně velkolepá a přitom zatím nepůjde o kompletní portfolio firmy.

Disney+ kromě bohatého historického fondu hodně sází také na původní produkci určenou výhradně pro tuto službu. Těšit se tak můžete na seriály z univerza Star Wars, které odstartuje The Mandalorian, naváže prequel Rogue One a následně se přidá seriál s Obi-Wanem Kenobim v podobě Ewana McGregora. Pozadu nezůstane ani univerzum Marvelu, kde se chystají seriály Loki, The Falcon & The Winter Soldier, WandaVision a She-Hulk.

Šéf Disney Bob Iger spuštěním Disney+ vyhlašuje válku především Netflixu a Amazon Prime. Do roku 2024 počítá se 60 až 90 miliony diváků. Zajímavá je také cena, která je v podobě 6,99 USD měsíčně (69,99 USD ročně) stanovena níže než v případě konkurence.

Česká republika si na spuštění Disney+ bude muset chvíli počat. Optimistická varianta zní začátek příštího roku.

Disney+ startovní nabídka

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na