Divoká akce Wild West Online vyjde za dva týdny. Podívejte se na video, které trochu chladí naděje

Westernových her nevychází zrovna mnoho, a tak přestože by letošek měl patřit očekávanému hitu Red Dead Redemption 2, rozhodně kvitujeme, že je tu ještě další adept, který cílí na virtuální kovboje. Jmenuje se Wild West Online a už nějakou dobu je možné ho hrát v rámci předběžného přístupu.

Tato verze však podle hráčů vykazovala spoustu chyb. Proto jsme docela napnutí, s čím se vývojářské studio 612 Games vytasí v hotové verzi, jejíž vydání je naplánováno na 10. května. Plná verze by do Wild West Online měla dodat nové prvky, z nichž mnohé jsou docela zásadní. Jde například o kempy pro vlastní frakci, vylepšené společenské huby a spoustu přepracovaných eventů, kterých se můžete účastnit.

Ačkoliv o Wild West Online nebylo v poslední době příliš slyšet, jde zcela jistě o jeden z nejambicióznějších titulů první poloviny tohoto roku, tedy alespoň soudě na základě toho, co si autoři předsevzali. Nejde totiž o nic menšího než masivně multiplayerovou hru, ve které se můžete věnovat jak boji proti umělé inteligenci, tak dalším hráčům a budovat si kariéru v řadě různých povolání. Zkrátka by mělo záležet jen na vás, jak hru pojmete a jak si jí užijete. Autoři by vám k tomu měli poskytnout veškeré možnosti.

Na hře je bohužel docela znát, že nevzniká s nikterak tučným rozpočtem. Grafika zrovna neoplývá detaily a svět působí poněkud strnule, jak se můžete přesvědčit ve videu. Je otázkou, jak moc se to podepíše na herním zážitku.

Wild West Online – trailer

https://www.youtube.com/watch?v=5W13RMPEdxI

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na