Jste dobří v hraní Fortnite? Pak máte šanci si slušně vydělat, tvůrci rozdají nejlepším 2 miliardy za rok

Fortnite každý měsíc vydělává miliardové částky, a tak si jeho autoři z vývojářského studia Epic Games mohou dovolit investovat v míře dosud nevídané. Na světlo světa se totiž dostaly podmínky první profesionální sezóny v této hře.

V sezóně 2018-2019 se bude hrát o celkovou sumu 100 milionů dolarů, tedy přes dvě miliardy korun. Tato enormní částka bude pochopitelně rozdělena do celé řady jednotlivých turnajů, jež se budou v průběhu roku odehrávat.

Studio Epic Games zatím jen naznačilo, že chce pro Fortnite přijít s trochu jiným modelem než v jakém fungují jiné hry v rámci esportu. Pravděpodobně budou chtít do turnajů zaangažovat nejširší vrstvy hráčů, jejichž případné úspěchy by popularitu hry ještě zvýšily.

Jeden z turnajů se bude konat také na letošním veletrhu E3. Utká se zde 50 nejlepších hráčů Fortnite a 50 celebrit. V tomto případě tak půjde ze všeho nejvíce o marketing. Detaily o startu sezóny zatím ještě zveřejněny nebyly.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na