Doom Eternal dostane v první den vydatný patch. Hra poběží rychlostí až 1000 snímků za vteřinu

Foto: Doom Eternal

Ani Doom Eternal se v den vydání neobejde bez hutné opravy, která odstraní chyby, jež vývojářské studio id Software nestihlo vychytat předtím, než odeslalo hotovou verzi hry do lisoven. Velikost patche na verzi 1.01 bude celých 5,1 GB. Uvedl to web Twistedvoxel. Informace o tom, co přesně update přinese, zatím nejsou známy. Jisté je, že předtím, než si 20. března zahrajete, budete muset ještě chvíli stahovat.

Autoři také potvrdili, že Doom Eternal poběží na všech modelech Playstation 4 a Xbox One ve snímkové frekvenci 60 obrázků za vteřinu (fps). Zda to bude platit také pro chystanou verzi pro konzoli Nintendo Switch, zatím nevíme. V případě PC verze se ale nemusíme bát jakýchkoliv omezení. Zde bude teoreticky možné dosáhnout až na 1000 fps. Než na tuto hodnotu ale začnete cílit, seznamte se nejprve s oficiálními HW požadavky hry.

Doom Eternal vychází 20. března 2020 na PC, Playstation 4 a Xbox One. Verze pro Nintendo Switch se do prodejů dostane později.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na