Doom Eternal odložen na příští rok. Multiplayerový mód bude ještě později

Doom Eternal ještě není připraven na to, aby mohl vyjít v původně avizovaný termín, kterým byl 22. listopad 2019. Informovala o tom společnost Bethesda, pod kterou spadá příslušné vývojářské studio id Software. Je to poměrně překvapivá zpráva, protože když už je titul oznámen pro předvánoční sezónu, obvykle také vyjde. Nový Doom však zjevně ještě potřebuje jistou péči.

Abychom zajistili nejlepší možný hráčský zážitek a Doom Eternal tak odpovídal našim standardům v oblasti rychlosti a kvality, rozhodli jsme se, že posuneme termín vydání o několik měsíců na 20. březen 2020,” píše se v tiskové zprávě.

Problémy s vývojem Doom Eternal jsou ale zjevně většího rázu, protože zároveň byl do budoucnosti odsunut PvP multiplayerový mód Invasion, ve kterém mohou hráči coby démoni vstoupit do kampaně jiného hráče. Tento mód tak nebude součástí prodejní verze hry, ale bude doplněn později formou bezplatného updatu.

Velké změny postihly také verzi Doom Eternal pro konzoli Nintendo Switch. Původně se počítalo s tím, že vyjde stejně jako ostatní verze, ovšem ani ona se v březnu příštího roku neobjeví. Vyjít má později v roce 2020.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na