EA jde konkurovat Fortnite. Oznámilo a okamžitě vydalo Apex Legends

Opona spadla. Vydavatelská společnost Electronic Arts a vývojářské studio Respawn oznámili prostřednictvím live streamu týmovou Battle Royale akci jménem Apex Legends. Zajímavé je, že zároveň hru rovnou vypustili do světa na své platformě Origin. Vzhledem k tomu, že je hra free2play, můžete si ji zdarma stáhnout a okamžitě hrát.

Apex Legends vám umožní vybrat z osmi hrdinů se speciálními schopnostmi. Následně se v trojčlenném týmu na velké mapě pustíte do boje proti dalším 57 hráčům, a to v klasickém Battle Royale stylu, tak jak ho proslavily tituly Fortnite nebo PUBG. Vítězí ten tým, který na konci zůstane na živu.

Titanfall bez titánů

Vývojáři z Respawn Entertainment se hru rozhodli zasadit do univerza online akce Titanfall, což ale působí poněkud zvláštně, protože ve hře nejsou k vidění žádní titánové, tedy velcí roboti, jež dali tomuto světu jméno. Narazíte však na oblíbené charaktery této značky. Vozidla bohužel na mapě nejsou k dispozici.

Podle samotných autorů si Apex Legends bere inspiraci z her PUBG, Overwatch a Rainbow Six: Siege. Z těchto předloh kombinuje různé prvky jako je důraz na hrdiny, taktické speciální schopnosti a samozřejmě Battle Royale pravidla.

Tip: Jaké má Apex Legends HW požadavky? Zahrálo si ho už přes milion hráčů

Electronic Arts se tady pouští na hodně lukrativní bojiště, které však působí již dosti obsazeným dojmem a které navíc prokázalo tu vlastnost, že nedává mnoho prostoru variabilitě a preferuje koncentraci hráčů v několika málo titulech.

Apex Legends je k dispozici ve verzích pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

Apex Legends – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 4.3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Oldis
Host
Oldis

Vypada to hrozne preplacane …. zlate PUBG..