EA odhalilo 15 minut z hraní Star Wars Jedi: Fallen Order

Vůbec první hrou, která se na letošní E3 dostala na přetřes, byl nový titul z univerza Hvězdných válek, Star Wars Jedi: Fallen Order. Jelikož se jednalo o pravděpodobně nejpoutavější herní počin, který se v rámci konference EA Play objevil, dočkali jsme se odhalení hned patnácti minut nových in game záběrů.

Děj hry bude zasazen mezi třetí a čtvrtou epizodu filmové ságy. Ujmeme se v ní role Padawana, v jehož kůži se budeme snažit přežít v nehostiném světě, který není pro Jedie dvakrát bezpečný.

Jak nové gameplay záběry potvrdily, hra bude kombinací akční adventury a klasické akce viděné z pohledu třetí osoby. Díky novým záběrům z hraní alfa verze, které si můžete pustit na konci tohoto článku, si můžete udělat představu o tom, jakým způsobem budou ve hře pojaty souboje a jak důležité bude využívání zvláštních schopností hlavního hrdiny, mezi něž patří mimo jiné zpomalování času. Dost důležitou roli ve videu hraje také malý robotí společník BT, který nám umožní odemykání zamčených zámků či zobrazení mapy právě prozkoumávané lokace.

Hodně nás potěšila informace o tom, že některých soubojů s nepřáteli se nebudeme muset povinně zúčastnit. V některých situacích (jedna taková je zachycena i ve videu) je zastihneme v situacích, kdy budou zaměstnáni bojem s jinými postavami, jež pro ně mohou představovat mnohem větší hrozbu než náš Padawan. V takových situacích budeme mít možnost vyčkat a nechat ostatní, aby za nás odvedli špinavou práci.

Star Wars Jedi: Fallen Order vyjde pro PC, Xbox One a PlayStation 4 15. listopadu tohoto roku.

Star Wars Jedi: Fallen Order – E3 Gameplay

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na