Earthbreakers bude netradiční kombinací akce a strategie. Naváže na kultovní Command & Conquer: Renegade

Command & Conquer: Renegade má v srdcích mnohých hráčů mimořádné místo. Tento netradiční spin-off legendární série, který velmi dobře kombinoval střílečku a strategii, se v roce 2002 ukázal ve velmi dobrém světle, byť po komerční stránce to kdovíjaký zázrak nebyl a žádného pokračování jsme se tak už nedočkali.

Teď se ale fanoušci hry mohou těšit na duchovního nástupce, který nese název Earthbrakers. Za hrou nestojí nikdo jiný než zkušené vývojářské studio Petroglyph, kde pracuje řada bývalých zaměstnanců studia Westwood, kteří se podíleli právě na tvorbě Renegade.

Příběh Earthbreakers začne v roce 2045. V časech globálních nepokojů a občanských válek objeví vědci novou formu materiálu. Takzvaný Vilothyte představuje obzvlášť silný zdroj energie a zdá se, že vyřeší energetické problémy Země. Po ložiscích materiálu pátrají speciální satelity, které v případě úspěšného nálezu rovnou shodí bomby, které materiál příslušným způsobem promění. Tento “Eearthbreaker projekt” mají všichni za bezpečný, dokud se ho nechopí skupina hackerů, jež ho přeprogramuje tak, že se Země rázem ocitne pod trvalým bombardováním.

Earthbreakers - screenshoty
« 1 z 10 »

Hráči se v Earthbreakers dostanou ke slovu v roce 2060, kdy pod trvalým bombardováním vzniknou městské státy. Každý z nich vytvoří svůj vlastní Earthbreaker tým, který má za cíl po bombardování posbírat cenný energetický materiál. Přitom vždy pochopitelně propuknou líté boje.

Earthbreakers bude mixem střílečku a realtime strategie, kdy se připojíte k jedné ze dvou frakcí a budete se účastnit přestřelek za jednu z 12 tříd. Můžete nechat postavit 11 různých budov a využívat 6 vozidel. Hra nabídne vícero map a multiplayerové bitvy až pro 32 hráčů. K dispozici má být také sólový mód s boty.

Earthbreakers vyjdou v roce 2020 na PC.

Earthbrakers – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Meli
Host
Meli

CC renegade jsem hrál bylo to super,ale tohle vypadá na videu jako totální průser 😀