Elden Ring je novou hrou od tvůrců Dark Souls a Hry o trůny. Prozradil ji únik informací

Největší herní akce roku – E3 2019 – ještě ani nezačala, a o spoustě dosud neoznámených her, které si zde měly odbýt svou premiéru, už víme díky tomu, že někdo správně neuhlídal informaci. Nyní se k nim zařadil také Elden Ring – velkolepý titul, na kterém pracuje japonské vývojářské studio From Software a k němuž scénář napsal spisovatel George R.R. Martin stojící za ságou Hra o trůny (Game of Thrones). Vývoj hry má pak vést samotný šéf From Software a duchovní otec slavné série Dark Souls (úvodní obrázek), Hidetaka Miyazaki. O spolupráci těchto kapacit se spekulovalo už dříve a nyní se ukázalo, že to byly pravdivé zkazky.

Elden Ring byl prozrazen díky bezpečnostní chybě na webu vydavatele Namco Bandai. Podle dostupných informací má jít o akční fantasy RPG s důrazem na dobrodružství. Jistě není divu, že se fanoušci těší na něco, co by mohlo připomínat Dark Souls ve světě Game of Thrones. Taková očekávání jsou ale spíše zbožným přáním, než tím, co mají autoři skutečně za lubem. Podle všeho ale půjde skutečně o velkolepý titul, který bude v historii From Software dosud největší produkcí.

Datum vydání, obrázky ani trailer zatím k dispozici nejsou. Dá se ale očekávat, že se to v příštích dnech změní a hra bude s velkou parádou oznámena.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 5 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na