Electronic Arts na E3 2019. Letos bez velkých překvapení?

Zatímco v predikci loňské konference společnosti Electronic Arts jsme se celkem trefili v tom, že se vše ponese v duchu Battlefieldu 5 a Anthem, letos to tak jednoznačné není. Jisté je, že se tento vydavatel bude zmíněným dvěma titulům věnovat znovu, protože jejich vydáním to pro něj zdaleka neskončilo. Obě hry jsou koncipovány jako služby, které mají fungovat řadu let, a proto očekáváme oznámení novinek a dodatečného obsahu. Zejména v případě Anthem bude muset EA předvést něco velkého, pokud tento drahý a ambiciózní projekt nechce úplně odepsat, což už se ale podle některých názorů stalo.

Svůj čas v rámci EA Play, jak se akce konaná v prostorách Hollywood Palladia oficiálně jmenuje, zcela jistě dostane také nečekaný free2play hit zkraje roku – Apex Legends. Ten měl tak raketový nástup, že se všeobecně čekalo, kdy sesadí z trůnu nejhranější hry současnosti Fortnite. Jenže nestalo se, hra ztratila momentum a vývojářské studio Respawn Entertainment se bude muset setsakramentsky snažit, aby zájem o ni opět zvedlo.

Tradiční součástí konference Electronic Arts je koutek věnovaný divizi EA Sports. Těšit se tak můžete na představení nových ročníků NHL 20, Madden NFL 20 a především FIFA 20, o níž EA prozradilo pár detailů ještě před samotným oznámením.

Tip na článek:  E3 2019 je za dveřmi. Největší herní akce roku začne konferencemi předních vydavatelů

Stále nic moc, viďte? Minimálně jedno želízko v ohni ale EA pro tento ročník E3 přeci jen má. Nejde o nic menšího než Star Wars Jedi: Fallen Order, což má být po dlouhé době singleplayerová hra z univerza Hvězdných válek, o něž bude letos díky závěrečnému dílu třetí trilogie opět velký zájem. Titul má na svědomí studio Respawn Entertainment, které už ho v podstatě finišuje, a tak se na veletrhu představí v plné parádě.

Dalším kouskem, který by neměl chybět, je nový díl série Need for Speed. Ta si dala loni pauzu, jež byla poněkud vynucená nepovedeným Need for Speed: Payback. Nezbývá než doufat, že tentokrát to autoři pojmou s větší vážností.

Každopádně ale doufáme, že EA ukáže ještě něco dalšího. Ve své držbě má celou řadu legendárních herních sérií. Tak co nějakou vzkřísit?

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na