Elektrická koloběžka Xiaomi Mijia s velkou slevou. Dodání do několika dní

Pokud dnes něco opravdu frčí, jsou to elektrické koloběžky. Nejenže ve městech na každém rohu potkáte nějaký ten kousek, který si můžete půjčit a v hustém provozu dojet do cílové destinace. Lidé si už začínají kupovat vlastní koloběžky. Umožňuje jim to stále masivnější výroba a s tím klesající ceny, které už jsou aktuálně opravdu zajímavé.

Například internetový obchod Tomtop nabízí v současné akci elektrickou koloběžku Xiaomi Mijia za rekordně nízkou cenu, která činí 14 000 Kč. V nabídce je však omezené množství kusů, a proto se nevyplatí příliš váhat.

Co za tyto peníze dostanete? Jednu z technicky nejpokročilejších a zákaznicky nejověřenějších koloběžek současnosti. Mijia je vyrobena z hliníkové slitiny, která se používá v leteckém průmyslu, díky čemuž je velmi silná a odolná. Přitom váží pouhých 14 kilogramu a uveze osobu vážící až 100 kg. Díky snadnému mechanismu složení se Mijia také lehce převáží a přenáší.

Tip na článek:  Moderní sluchátka Xiaomi za pár stovek. Využijte slevový kupon

Ani další vlastnosti nejsou vůbec k zahození. Vysoce kvalitní lithiová baterie zajistí dojezd 45 km na jedno nabití a maximální rychlost 25 km/h. Samozřejmostí je špičkový brzdný systém sestávající z duální brzdy. Na předním kole je vybaven ABS technologií proti uzamčení kola.

Pneumatiky mají 8,5 palce, přičemž jsou vyrobené z vybraných gumových materiál. Velmi dobře odfiltrovávají nerovnosti a jsou vybaveny protiskluzovou vrstvou. Hodí se tak na drtivou většinu silnic. Díky výkonným světlům, ta brzdná nevyjímaje, se nemusíte bát jezdit ani v noci.

Výhodou této nabídky je skutečnost, že objednáváte z německého skladu obchodu Tomtop. Díky tomu vám elektrická koloběžka Xiaomi dorazí za několik málo dní (obvykle 3 až 5) a nebudete muset hradit clo, protože zboží putuje z Evropské unie. Samozřejmostí je také záruka a garance výměny zboží v případě, že by došlo poškozené.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 5 Prumer: 2.6]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na