Epic Games Store dostal lepší filtry a je plynulejší. Brzy přibude seznam přání

Epic store dostává řadu vylepšení. Mimo jiné uvidíme, které tituly jsou zrovna populární. Nově také můžeme hry filtrovat podle žánru. Epic zlepšil i fungování storu, následkem toho by se měli zkrátit nahrávací časy a plynulost procházení při velkém náporu návštěvníku. Snahou bylo celý proces hledání a prohlížení zrychlit a zjednodušit.

To ale není vše. Na několika dalších vylepšeních totiž Epic stále pracuje. V budoucnu bude možné přidat si hry do wishlistu, díky tomu v případě akce na vytoužený titul dostaneme upozornění. Kosmetické změny se dotknou i knihovny. Tvůrci také spolupracují s webem OpenCritic, takže se v záložce o hře budou objevovat i hodnocení. OpenCritic shromažďuje recenze a hodnocení z různých webů, na základě toho potom počítá průměrné hodnocení.

Uživatelé v Evropě se postupně v několika následujících měsících začnou setkávat s funkcí 3D Secure, která zvyšuje bezpečnost při placení.

Žádné konkrétní datum, kdy se wishlistu a zbývajících slíbených vylepšení dočkáme, Epic zatím nezmiňuje. Bude zajímavé sledovat, zda si díky podobným úpravám vylepší pověst, která vlivem kauz s exkluzivními tituly a stížnostmi na chybějící prvky storu utrpěla.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 4]

Hráč s láskou ke komiksům a popkultuře. Příležitostný sportovec a milovník adrenalinu.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na