Epic Games Store odstartoval překvapivý megavýprodej. Navíc 10 EUR kupon na vše

Dneškem začíná v internetovém obchodě Epic Games Store takzvaný Epic Mega Sale. Bude probíhat netradičně celý měsíc, a to až do 13. června. Nejde přitom o jen tak nějaké slevy. Některé tituly lze pořídit výrazně výhodněji než jinde.

Například únorové Metro Exodus, jehož tvůrci kvůli přestupu ze Steamu hodně zkusili, můžete pořídit za 35 EUR namísto dosavadních 60 EUR. Slevy se týkají i teprve chystaných titulů jako Borderlands 3, které můžete v akci koupit za 50 EUR namísto standardních 60 EUR.

Navíc sleva 10 EUR

Výprodej se Epic Games Store rozhodl podpořit ještě dalším netradičním krokem. Tím je poskytnutí slevy ve výši 10 EUR na jakýkoliv titul, který stojí více než 14,99 EUR. Tato akce se přitom vztahuje i na už zlevněné hry. Pokud si tak vyhlédnete například hru, která stojí v akci 14,99 EUR, budete ji mít za pouhých 4,99 EUR. Tuto slevu je možné použít vícekrát. Nevztahuje se jen na DLC, Season Passy a ingame nákupy.

Tip na článek:  Epic Store šlape na plyn. Oznámil exkluzivitu pro 15 atraktivních her včetně The Outer Worlds

Dobrá zpráva pro všechny, kteří na Epic Games Store nakoupili ještě před touto akcí a teď si začínají trhat vlasy. Pokud váš obchod proběhl od 2. do 15. května, tedy dva týdny před akcí, dostanete 10 EUR zpětně připsaných na svůj účet.

Zatímco standardní slevy probíhají po dohodě s vývojáři a vydavateli, v případě 10eurového kuponu jdou náklady přímo za společností Epic Games a autoři hry dostanou původní cenu poníženou o standardní 12% marži obchodu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na