Epic Store rozdává skvělé akční RPG Transistor. Z jeho vizuálního zpracování přecházejí oči

Epic Games Store si fanoušky rozlícené exkluzivně distribuovanými novinkami snaží udobřit zdarma poskytovanými tituly. Každé dva týdny až do konce roku je možné získat atraktivní hru zcela bezplatně. Tentokrát padla volba na více než zajímavé akční RPG Transistor od autorů oblíbeného Bastion.

Transistor vás uvrhne do temného sci-fi světa a k jeho největším přednostem patří fenomenální, ručně kreslená grafika, vynikající soundtrack a kvalitně zpracovaný, stejně jako motivující soubojový systém. Ten vyžaduje i určitý taktický um. To vše dává dohromady skvělý koktejl, který si na konkurenčním Steamu vysloužil hodnocení od hráčů ve výši 93 %. Stále zde přitom stojí 16,79 eur.

Pokud chcete Transistor získat zdarma, bohatě stačí si ho do 2. května stačí přidat v Epic Games Store do své knihovny. Zde vám už zůstane napořád. Pakliže byste rádi něco ještě velkolepějšího, aktuálně Ubisoft rozdává Assassin’s Creed Unity.

Transistor – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 5 Prumer: 3.6]

Na Gamebro.cz má na starosti rubriky HW požadavků a Her zdarma.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
pan Satan
Host
pan Satan

Me bavi, jak urputne se Epic snazi. Hry zadarmo, fajn, ale jak to zlepsi ten jejich launcher, ktery neumi prakticky nic?

pan Anděl
Host
pan Anděl

Za to dotovat vlastní 10 let starý mikrotransakční systém, který neumí udělat po 6 letech od poslední hry další? To je ok? Epic je v tomhle mladá krev a je to dobře.

Gwoin
Host
Gwoin

Co je pro mě důležitější? Aby Valve co vytvořil náš oblíbený launcher vytvářel vlastní hry, nebo aby byl Steam funkční a pro-gamerský? Samozřejmě někteří lidé mají úplně jiné priority a spokojí se s indie hrou zdarma a podplacenými vývojáři. Mimochodem jsem zvědavý, jaké herní pecky nám představí Epic Games v následujících 6ti letech…