Pro Evolution Soccer 2019 prozrazen. Ztrácí Ligu mistrů, ale dostane nové mančafty

Oficiální oznámení Pro Evolution Soccer 2019 je podle všeho za dveřmi. Na hongkongské verzi Playstation Network se na několik hodin objevily informace o novém ročníku oblíbené fotbalové simulace.

Jedno je jisté: PES 2019 už nebude obsahovat lukrativní Ligu mistrů a Evropskou ligu. UEFA před několika dny na svých webových stránkách informovala, že dlouhodobá spolupráce se společností Konami končí letošním finále Ligy mistrů v květnu. “Tento rok budeme klást důraz na jiné oblasti. Budeme dále hledat alternativní cesty, jak by Konami a UEFA mohly spolupracovat,” uvedl k tomu Jonas Lygaard z Konami. Zatím je tajemstvím, zda se obě oblíbené mezinárodní soutěže objeví v konkurenčním titulu FIFA 19. Dá se však očekávat, že je UEFA bude chtít ve virtuální podobě náležitě zpeněžit a spolupráce s Electronic Arts se za tímto účelem jednoznačně nabízí.

Podle uniklých informací o Pro Evolution Soccer 2019 se ale hráči mohou těšit na nové ligy a týmy z nejrůznějších zemí. Právě licence jsou dlouhodobou slabinou PES 2019. Teď, když ztrácí i zmíněné soutěže, budou muset tvůrci hodně zapracovat na tom, aby do hry dostali dostatečně lukrativní obsah.

Nechybí Barcelona ani Beckham

PES 2019 se každopádně také zaměří na zpracování jednotlivých hráčů. Ti se mohou těšit na výraznější osobnost, takže klíčové vlastnosti u hlavních plejerů se projeví ještě více. Mají se také přirozeněji pohybovat po hřišti a střílet. Podrobnější vizualizace se dočká výdrž a únava hráčů.

Autoři se pustili do úprav módu MyClub. Zmiňují především změny v transferech hráčů. Konkrétní informace však zatím chybí. Vylepšení slibuje Konami také v oblasti manažeského módu, kdy se chopíte vlastního týmu a povedete ho k úspěchům.

Na veřejnost také unikly první screenshoty, které opět zmizely, a přestože jsou na internetu k dohledání, vzhledem k jejich neoficiálnímu původu je zveřejňovat nebudeme. Prozradíme jen, že jsou na nich k vidění hráči v dresech FC Barcelona a Borussie Dortmund. Můžeme tak vycházet z toho, že tyto dva týmy budou pro hru plně licencované. Na obrázcích se objevil také David Beckham, jenž si nejspíše zahraje v módu legend. Těšit se můžete na podporu grafických technologií 4K a HDR.

Pro Evolution Soccer 2019 vyjde tradičně v září tohoto roku.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor a hlavní recenzent serveru Gamebro.cz. Jinak vášnivý sběratel starých herních konzolí a her.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jamers bond
Host
jamers bond

Jestli tam nebude liga mistrů nebo evropská liga tak tento titul si moc lidí nekoupí. Se tam možná bude hrát liga národů a AFC, asijská liga mistrů