F1 2020 oznámena na červenec. Vyjde také speciální edice s Michaelem Schumacherem

Společnost Codemasters odhalila nový ročník své závodní série s oficiální licencí Formule 1. Podle všeho to vypadá, že bychom se v F1 2020 mohli po delší době dočkat zajímavých změn.

Novinkou bude herní módy “My Team”. Ten vám umožní vytvořit si vlastní tým Formule 1. Coby manažer tak budete moct činit důležitá rozhodnutí o sponzorech, dodavatelích motorů nebo pilotech. Tvůrci si od toho slibují “jedinečný náhled do světa F1”. Kromě toho váš tým bude moct startovat vedle etablovaného pelotonu pro rok 2020.

Je samozřejmě otázkou, zda nový mód náhodou nepoleze do zelí před nedávnem oznámenému manažeru, na který získala oficiální licenci F1 společnost Frontier Developments.

F1 2020 má v kariérním módu nabídnout také větší svobodu při volbě délky sezóny. Můžete tak odjet celý cirkus se 22 podniky nebo si zvolit kratší režim s deseti či šestnácti závody. Těšit se každopádně můžete na nové přírůstky mezi tratěmi, kam patří Hanoj a Zandvoort. Codemasters podle tiskové zprávy také implementovalo nové prvky, které mají nováčkům umožnit vytvořit si ideální výzvu pro sebe. Součástí hry bude také split-screen, tedy závodění dvou hráčů na rozdělené obrazovce.

Kromě standardní edice F1 2020 vyjde také Deluxe Schumacher Edition, která vás v roli legendárního Michaela Schumachera posadí do jeho čtyř ikonických závodních vozů. Kromě toho edice nabídne dodatečné autolaky a další možnosti, jak si přizpůsobit závodníka. Ony čtyři slavné formule jsou tyto: Jordan 191, Benetton B194, Benetton B195 a Ferrari F1-2000. Pokud si tuto edici předobjednáte, získáte set ingame předmětů a zahrajete si F1 2020 s třídenním předstihem.

F1 2020 vyjde v červenci na PC, Playstation 4, Xbox One a Google Stadia.

F1 2020 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na