Fallout 76 vás bude nutit jíst a pít. Potvrzeno také stavění příbytků a základen

Ačkoliv společnost Bethesda znejistělé hráče už uklidnila, že chystaný Fallout 76 bude v první řadě RPG hrou a nikoliv ryzím survivalem typu Rust, neznamená to, že nebude obsahovat prvky, na které jsme v rámci této série dosud nebyli zvyklí. Jde především o typicky survivalovou starost a uspokojování hladu a hašení žízně, stejně jako crafting.

Ve Falloutu 76 se tak neobejdete bez pravidelné stravy a pití, byť autoři tvrdí, že tyto prvky nebudou nutně tlačeny do popředí, ale měly by být spíše nenásilnou součástí hry. To znamená, že nebudete muset každých pár minut kontrolovat, zda máte dostatek zásob.

Ne vše přitom musíte ve světě Falloutu 76 sami najít. Hodně si toho budete moct také vyrobit pomocí propracovaného systému craftingu. Neplatí to jen o výzbroji nebo munici, ale právě také o jídlu. V plánu jsou také vyrobitelné modifikace zbraní. Stejně tak se můžete těšit na možnost postavit si vlastní příbytek, což už znají hráči Falloutu 4. Pokračování tento element ale výrazně rozšíří a povýší na důležitější úroveň.

Fallout 76 vychází 14. listopadu 2018 na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Fallout 76 - screenshoty
« 1 z 33 »
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na