Fallout 76 ve videu ukazuje budování hráčských základen. Bude možné zničit je atomovkou

Po oznámení Falloutu 76 a zjištění, že půjde o online titul, byly reakce hráčů spíše vlažné, ale postupem času dokázala společnost Bethesda velkou část komunity přesvědčit o tom, že se má na co těšit. Jedním z velkých příslibů je takzvaný C.A.M.P. systém, který vám umožní stavět vlastní budovy a ve spolupráci s dalšími hráči dokonce celé základny. Na to, jak přesně bude fungovat, se můžete podívat v novém videu.

Život v postapokalyptickém světě pochopitelně není bez nebezpečí, a tak nepřekvapí, že se budete muset vypořádat s nejrůznějšími monstry. Před nimi vám základna poskytne základní ochranu a budete z ní moct vyrážet na lov. Neměli byste s ním ale příliš otálet, jinak vaší základnu napadne větší skupina monster a budete ji muset bránit. V tomto ohledu se velmi vyplácí týmová práce. Ovšem ani sebelepší spolupráce vám nepomůže ve chvíli, kdy se na vás nepřátelská skupina hráčů rozhodne vrhnout atomovku. Její získání ale samozřejmě také nebude úplně jednoduché.

Fallout 76 vychází 14. listopadu 2018, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Fallout 76 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na