Fallout 76 začne nanovo v dubnu i na Steamu. Podívejte se na trailer updatu Wastelanders

Foto: Bethesda

Fallout 76 chce začít znovu. Tak to alespoň podává nový trailer k velkému updatu Wastelanders, na který komunita hry čeká jako na smilování. Do problémy sužovaného titulu má přinést především dlouho slibované NPC postavy a k tomu spoustu dalšího obsahu.

Nový update využila společnost Bethesda také k uvedení Falloutu 76 na Steamu, což by mohlo hráčskou obec opět trochu rozšířit. Titul však bude nadále hratelný prostřednictvím platformy Bethesda.net.

Na Steamu se hra představí ve stejný den, kdy dostane update Wastelanders, tedy 7. dubna 2020. Tisková zpráva slibuje následující obsah:

  • Lidské NPC: ve světě Appalachia už se nebudou pohybovat jen postavy skutečných lidí, ale také neherní postavy univerza Falloutu, které budou plně namluvené. Pro ně budete plnit nejrůznější úkoly.
  • Klasické dialogy: nový systém pověsti rozhodne o budoucnosti různých frakcí ve hře. Chybět nebudou ani dialogy a rozhodnutí, ve kterých budete moct ovlivnit osud některých NPC
  • Nové kreatury: nová zmutovaná monstra dělají svět nebezpečnějším.
  • Nová výzbroj: přežití vám naopak ulehčí nové zbraně a vybavení.

Update Wastelanders vyjde bezplatně pro všechny majitele Falloutu 76. Zatím ale nevíme, zda nebude obsahovat obsah, který bude vyhrazený předplatitelům kontroverzní služby Fallout 1st.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na