Fallout 76 zdarma nebude, odpovídá Bethesda na spekulace

Včera se na internetu objevily spekulace o tom, že společnost Bethesda chystá přerod Falloutu 76 z placeného na free2play titul. Dokazovat to mělo stažení hry z nabídky několika obchodů a horší dostupnost na Amazonu. Autoři nyní zareagovali prohlášením, ve kterém uvedli, že se tyto spekulace nezakládají na pravdě.

Bethesda však kromě odpovědi na jeden tweet neuvedla vůbec nic dalšího, což do celé situace příliš mnoho světla nevnáší. Rozhodně tak není vyloučeno, že se z Falloutu 76 někdy v budoucnu free2play titul nestane. Zatím to ale tvůrci zjevně chtějí zkoušet v současné podobě.

Tím, že by byl Fallout 76 jen dva měsíce po uvedení zdarma, by Bethesda naštvala hráče, kteří si hru regulérně koupili. Ostatně, ty rozčílila už skutečnost, že se hra dva týdny po uvedení dostala do masivních slev. Kromě toho by také tato společnost přiznala, že Fallout 76 byl krokem vedle, což mnoho fanoušků série tvrdilo už dlouho před vydáním.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
karlík
Host
karlík

15.3 2019-hru hraji-momentálně jsem na síle-levelu 82-hra mne baví /la/akorát co mne nebaví neustálé aktualizace a následné několika hodinové stahování těch jejich oprav-naposledy předevčírem a dneska odpoledne znova..co bylo předtím ani nekomentuji…hnus..hnus..hnus-hraji už řádku let ale co tady předvádějí to je vrchol a to jsem si koupil disk za 900 a samozřejmě kartu za 1500 bez které to nejde…už ze začátku psali že je to špatné—no nevěřil jsem….už vím že to byly vyhozené peníze..

Makros
Host
Makros

Spíše tu hru stáhnou celkově zbylým heáčům dají nějakou tu odměnu a už o f76 nikdy neuslyšíme

Vietrak
Host
Vietrak

Uvidíme, uvidíme…