Fallout 76 zdarma nebude, odpovídá Bethesda na spekulace

Včera se na internetu objevily spekulace o tom, že společnost Bethesda chystá přerod Falloutu 76 z placeného na free2play titul. Dokazovat to mělo stažení hry z nabídky několika obchodů a horší dostupnost na Amazonu. Autoři nyní zareagovali prohlášením, ve kterém uvedli, že se tyto spekulace nezakládají na pravdě.

Bethesda však kromě odpovědi na jeden tweet neuvedla vůbec nic dalšího, což do celé situace příliš mnoho světla nevnáší. Rozhodně tak není vyloučeno, že se z Falloutu 76 někdy v budoucnu free2play titul nestane. Zatím to ale tvůrci zjevně chtějí zkoušet v současné podobě.

Tím, že by byl Fallout 76 jen dva měsíce po uvedení zdarma, by Bethesda naštvala hráče, kteří si hru regulérně koupili. Ostatně, ty rozčílila už skutečnost, že se hra dva týdny po uvedení dostala do masivních slev. Kromě toho by také tato společnost přiznala, že Fallout 76 byl krokem vedle, což mnoho fanoušků série tvrdilo už dlouho před vydáním.

Loading...
Ohodnoťte článek
[Celkem hlasů: 4 Průměr: 5]

Související články

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

2 Komentáře zapnuto "Fallout 76 zdarma nebude, odpovídá Bethesda na spekulace"

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Makros
Host

Spíše tu hru stáhnou celkově zbylým heáčům dají nějakou tu odměnu a už o f76 nikdy neuslyšíme

Vietrak
Host

Uvidíme, uvidíme…

TOPlist