Fallout: Legacy Collection nabídne všechny singleplayerové díly série pohromadě

Před pár dny jsme tu měli další z řady typických úniků, kdy se na Amazonu po krátkou dobu v nabídce objevila speciální edice všech singleplayerových Falloutů, tedy všech dílů série vyjma Falloutu 76. A světe div se, už tu máme oficiální potvrzení celé záležitosti. Bethesda tak učinila prostřednictvím svého Twitteru.

V rámci Fallout: Legacy Collection nedostanete pouze všechny příběhové díly slavné postapokalyptické série, ale navrch veškeré DLC, které k nim byly vydané.

Fallout: Legacy Collection stojí aktuálně 40 EUR, tedy něco přes tisíc korun, a její datum vydání bylo staveno na 25. říjen 2019. Na Amazonu je stále k dispozici pouze PC verze.

Problém případných konzolových verzí spočívá v absenci prvních tří dílů na Xbox One a Playstation 4. Bethesda by nejprve musela provést adekvátní port, který je spíše nepravděpodobný. Dříve se nicméně hovořilo o remasterech Falloutu 3 a Falloutu New Vegas.

Ve stejný den jako Fallout: Legacy Collection mimochodem vychází The Outer Worlds, nové RPG od autorů New Vegas, vývojářského studia Obsidian Entertainment.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na