Fanoušci jsou smutní. Cyberpunk 2077 neumožní ovládat létající auta, ve hře však budou mít důležitou roli

Pokud jste se nechali unést prvním trailerem a dojmy z hraní Cyberpunku 2077, možná teď budete trochu zklamaní. Zdálo se totiž, že vývojářské studio CD Projekt RED chce do hry napasovat všechny prvky, které si fanoušci kyberpunku přejí. A jedním z těch nejvýraznějších jsou pochopitelně létající auta.

Ta ve hře pochopitelně chybět nebudou, nicméně už je jasné, že je nebude možné řídit, v což mnozí doufali. “Nebudete moct ovládat létající auta, ale v rámci misí budou hrát zásadní roli,” uvedl designér úrovní hry, Max Pears. “Hlavními způsoby, kterými se budete pohybovat po herním světě, budou vlastní nohy, auta a motorky.

Nemá cenu si nalhávat, že to není nepříjemné překvapení, byť autoři sami nikdy nepotvrdili, že by v Cyberpunku 2077 měla být kontrolovatelná létající auta. Pochopit lze také jejich uvažování, kdy vytvoření takového světa, ve kterém by bylo ovládání létajících aut přirozené a přitom si hráči nemohli dělat úplně vše, co se jim zachce, není vůbec snadné. Doufejme tedy, že onen příslib důležitosti létajících vozidel v misích bude naplněn v co nejlepší podobě.

Cyberpunk 2077 zatím nemá termín vydání, ale vyjde na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Cyberpunk 2077 - screenshoty
« 1 z 50 »
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na